STEAK BAR George

steak-bar-george

V této restauraci, kde se zaměřují především na steaky a mexickou kuchyni, naleznete pohodovou obsluhu a kvalitní jídlo. Jídelní lístek je pravidelně obměňován a je tematicky zaměřen na kuchyni různých zemí. Tento podnik naleznete také v centru města poblíž nám. Budovatelů.

 

...
Číst více
Strahovská knihovna

STRAHOVSKÁ KNIHOVNA

Klášter premonstrátů na Strahově - Stálá expozice historické bibliotеky (kabinet kuriozit, Theologický a Filozofický sál)

Otevřeno denně: 9.00–12.00, 13.00–17.00

Privátní prohlídky: tel.: +420 602 190 297

...
Číst více
Strašidelné podzemí a Skřítkov– poetická expozice pro nejmenší

Bojíte se rádi? Jestli ano, přijďte se bát do strašidelného podzemí! V chodbách s tajemnou atmosférou narazíte na mnoho strašidelných stvoření - např. alchymistu a jeho dílnu, bílou paní, kata, mumii a další! Pozor, kdo vás to chytil za nohu? A komu patří ty kosti na zemi? Pro nejmenší děti je vedle strašidelného podzemí otevřena poetická expozice Skřítkov.

Otevřeno: červenec–srpen: denně kromě pátku 10–18 hod., květen: so–ne 10–12 a 13–16 hod., září– prosinec: so – ne 13–16 hod. (dle počasí), leden – duben: zavřeno
Vstupné: 50 Kč


Číst více
Svatošské skály

svatosskeskalySvatošské Skály najdete na levém břehu řeky v blízkosti Karlových Varů, u obce Doubí. Jedná se o skupinu mohutných žulových skal, která byla vyhlášena chráněnou rezervací již v roce 1933. Svatošské skály jsou velmi lákavou lokalitou pro svojí přírodní krásu. V místě naleznete i restauraci se zahrádkou pro odpočinek, která je hojně navštěvovaná návštěvníky na zdejší cyklostezce.
Místo naleznete 15 minut autem od města Sokolov, nebo si můžete udělat výlet na kole po zdejší cyklostezce, která vede podél řeky Ohře.

 

...
Číst více

Fotogalerie

Aktuality

Spustili jsme nový web!

Kontakt

Redakce:
K Botiči 1453/6,  101 00 Praha 10
Tel./fax: +420 257 217 711

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.