domorodec fialovy

Kdo z nás nemá rád občas nákupy? Já si ráda vozím z ciziny zajímavou keramiku, unikátní kosmetiku, hezké oblečení, nebo třeba něco dobrého na zub. Také tzv. ujíždím na zajímavých stříbrných špercích a místní módě.

V Praze, ale i v ostatních městech najdete zajímavé butiky s kousky a doplňky oděvních designerů, které jinde nekoupíte. Na podzim i na jaře pořádají výtvarnice zajímavé módní přehlídky. Originalitu přece hledáme všichni. V menších obchodech najdete zajímavou keramiku, i opravdu kvalitní sklo. Pokud máte zájem o šperky, raději si předem zjistěte, které renomované firmy u nás najdete. Může se stát, že podlehnete okouzlení z ceny a nakoupíte mnohdy i na hlavní třídě nekvalitní šperky italského, tureckého či dalšího původu. Po nějakém čase se vám zničí bez možnosti opravy. Doporučujeme návštěvu šperkařského obchodu Granát, který vyrábí šperky s výhradně českými granáty. Také zlatnictví Halada vám nabídne originální šperky jednotlivě i v soupravách, které vaše drahé polovičky jistě okouzlí.

Pokud chcete přivézt nějakou drobnost menším dětem či vnoučkům, vyrábíme krásné dřevěné hračky, loutky a maňásky. Ale na pěší zóně je raději nekupujte, mohou být téměř 2x dražší, než v obchodech kousek od centra. A ještě jedna informace: pro Prahu ani Čechy není typický suvenýr ruská bábuška, popř. vojenské čepice. Nevíme proč, ale dováží nám je z Ruska a prezentují je jako český suvenýr. Zřejmě je jich v Rusku přebytek.

Kromě menších butiků, či luxusních obchodů můžeme nabídnout i velká obchodní střediska, která jsou zajímavá tím, že tady najdete více obchodů pohromadě a pokud už máte něco konkrétního zajímavého na mysli, tady určitě pořídíte. Také velmi často obchodní centra nabízí různé výhodné slevy, sezónní výprodeje a akce, kde můžete zboží nakoupit až se 70% slevou. Velmi výhodné jsou např. zimní výprodeje, které startují často již na Nový rok, jarní slevy můžete očekávat již v březnu, letní slevová nabídka jednotlivá obchodní centra nabízí od srpna. Informujte se na našich stránkách, kde vás na start akčních nabídek budeme upozorňovat v rubrice nabídka akcí.

 

dinoPark cykloatlasCeska

Fotogalerie

Aktuality

Spustili jsme nový web!

Kontakt

Redakce:
K Botiči 1453/6,  101 00 Praha 10
Tel./fax: +420 257 217 711

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.