Restaurace Goldie

Tato hotelová restaurace Goldie láká na vynikající jídlo a širokou nabídku nápojů. Goldie se nachází v přízemní části hotelu a nabízí krásný výhled na Žižkovo náměstí, takže můžete pohodlně sledovat, kdo jde kolem a co se kde děje. Pro ještě lepší výhled máte možnost posedět na malé terase před hotelem. Bohatá výzdoba interiéru je, mimo jiné, zaměřena na nádherná zrcadla a sochy. Součástí je i café bar, kde můžete vychutnat výbornou kávu, dobře zásobený koktejlový bar a špičkové místní i mezinárodní víno a pivo. Díky kvalitě jídel patří mezi nejlepší mimopražské restaurace v zemi.

Cena jídel 250 - 500 Kč, pivo 0,4l 40Kč, víno 0,7 od 250 Kč.

...
Číst více
Škochův dům

Restauraci Škochův dům naleznete na rohu Žižkova náměstí a nabízí v příjemném prostředí široký výběr nápojů, kávy, koktejlů a hlavně dobrou minutkovou kuchyni. V letních měsících je k dispozici předzahrádka s výhledem na celé historické Žižkovo náměstí.

Cena jídel 150 - 350 Kč, pivo 0,5l 32Kč, víno 0,7 od 230 Kč.

...
Číst více
Café & Bar Havana

Restauraci s útulným a nevšedně ,,zabydleným“ interiérem vybudovali v historickém domě na Žižkově náměstí majitelé v roce 2001 vlastníma rukama a podle toho si ji hýčkají. Kuchař připravuje šťavnaté steaky, výborné těstoviny i jídla mexické kuchyně. Vyhlášenou specialitou jsou pečená vepřová žebra v medové marinádě a k nim výtečná chlazená plzeň. Předzahrádka pod klenbami domu přímo na náměstí.

 

...
Číst více
Cafe Campanila

Restaurace se nachází přímo v centru města na hlavní třídě a poskytuje prostor pro odpočinek při nákupech a procházkách. Jídelní lístek nabízí kromě čerstvé italské kuchyně zejména dorty, zákusky, zmrzlinové poháry a palačinky.

 

...
Číst více

Fotogalerie

Aktuality

Spustili jsme nový web!

Kontakt

Redakce:
K Botiči 1453/6,  101 00 Praha 10
Tel./fax: +420 257 217 711

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.